Hakkımızda

Güçlü Gurme Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Nisan 2017’de kurulmuştur.

Şirket, geçmişte bilinen bir tat olan leblebi tozunu, özlenen tat olarak kurabiye içerisinde tüketicilere sunmayı amaçlamıştır. Ürettiği %100 Doğal sade leblebi tozu kurabiyesinin yanı sıra kurabiyeyi kakao ile kaplayarak da tüketiciler tarafından tercih edilebilecek TÜRKÄ°YE’de Ä°LK ve TEK olan bir alternatif ürün ortaya çıkarmıştır.

Bolu’da bulunan 800 m2 alana sahip imalathanesinde üretim ve faaliyet için gerekli olan patent, marka tescili, gıda üretim izni gibi tüm yasal izinler alındıktan sonra  tüm hijyen kurallarına uyarak üretimine başlamıştır.

Mevcut durumda aylık yaklaşık 4.000 kg (700 koli) sade ve kakao kaplamalı kurabiye üretimi bulunmakta olup, üretim kapasitesini 2-3 kat artırabilecek makine-teçhizat ve üretim alanına sahiptir.

Üretimi gerçekleştirilen 7 çeşit ürün bulunmaktadır. 35 gr sade ve 35 gr sütlü kakao kaplamalı ürünümüzün yanı sıra 170 gr sade, 170 gr sütlü kakao kaplamalı ve 170 gr / 340 gr karışık (sade-sütlü kakao kaplamalı) ile 24 gr bar şeklinde sütlü kakao kaplamalı paketlerimiz bulunmaktadır.

Tüm ürünler OPP ile tam kapalı bir şekilde paketlenmektedir. Ürünlerin 9 ay raf ömürleri bulunmaktadır.

Proje olarak KOSGEB’e sunulan kurabiye üretimi, KOSGEB tarafından kabul edilerek kadın girişimci statüsünde Girişimcilik Destek Programı Yeni Girişimci Desteği ve Sabit Yatırım Desteği verilmiştir.

Lebileb Kurabiyeleri